Dlaczego warto wybrać match.com?

W dzisiejszych czasach jeden na pięć związków zaczyna się w Internecie, więc niezależnie od tego, czy szukasz swojej pierwszej miłości, czy pragniesz znów zacząć umawiać się na randki, nie ma lepszego miejsca do zrobienia tego kroku.

Udowodniona skuteczność

Badania przeprowadzone przez YouGov wykazały, że portal match.com pozwolił na zawarcie większej liczby związków i małżeństw niż jakakolwiek inna strona. Nie ma się więc co dziwić, że match.com jest obecnie najlepszym miejscem w kraju do wypróbowania portalu randkowego.

Budzący zaufanie autorytet w sprawach randkowania

Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie w randkowaniu online oraz nasz czynny udział w setkach tysięcy zakończonych sukcesem historii, sprawiają, że jesteśmy budzącym zaufanie autorytetem w sprawach randkowania i zawierania związków. Portal match.com, którego użytkownikami jest mnóstwo singli, został tak opracowany, byś miał jak najlepszą możliwą szansę spotkania osób, z którymi chciałbyś się umówić.

Atrakcyjny abonament

W ofercie mamy do wyboru wiele rodzajów abonamentów. Najbardziej atrakcyjną ofertę stanowi abonament na pół roku, którego cena wynosi zaledwie £12,99 na miesiąc. Zanim jednak cokolwiek zapłacisz, możesz stworzyć na portalu swój profil, przeglądać potencjalne oferty, zapoznać się z naszymi usługami, pomysłami na randki i przeczytać wiele porad ekspertów.

Oddany zespół obsługi klienta

Jako cenionego użytkownika portalu match.com wspierać Cię będzie nasz oddany zespół obsługi klienta. Dysponujący ogromnym doświadczeniem w zakresie zaspakajania potrzeb naszych użytkowników, nasz zespół jest gotów, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Jeśli masz więc pytanie odnośnie swojego konta lub po prostu potrzebujesz porady randkowej, jesteśmy po to, aby Ci pomóc i doradzić.
Zrobimy wszystko, by pomóc Ci znaleźć to, czego szukasz, od porad eksperta, wskazówek randkowych po stworzenie możliwie najlepszego profilu randkowego.

Wieczory z match.com

Jeśli prowadzisz zakręcony tryb życia i wolny czas spędzasz wciąż z tymi samymi ludźmi, spotkanie nowej osoby może być trudne. Co więcej, jeśli nawet zauważysz atrakcyjną osobę, skąd możesz wiedzieć, czy jest ona singlem czy nie, i czy w ogóle jest zainteresowana randkowaniem? I tu jest pole do popisu dla wieczorów z match.com. Nasze wydarzenia przyciągają wielu użytkowników do znajomych miejsc, takich jak Twój ulubiony pub, bar lub restauracja. Jeśli ktoś przyciągnie Twoją uwagę na wieczorze z match.com, możesz mieć pewność, że osoba ta szuka tego samego, co Ty.

Czytaj więcej artykułów z kategorii: Polskie Randki

Krok 1 – Dlaczego warto spróbować randkowania online?

Krok 3 – Jak stworzyć dobry profil

Krok 4 – Jak wybrać idealne zdjęcie profilowe

Krok 5 – Odkryj, kogo naprawdę szukasz